Cesa Kozmetik, sir ağda ısıtıcılar, kartuş ağda, ipl epilasyon cihazları
Erkek kuaförü koltukları
 
Levent Kozmetik, 1995 yılında kurulmuş bir kuaför markettir. Merkez Ankara olmak kaydı ile tüm İçanadolu Bölgesi'nin, bayan kuaför malzemeleri, bay kuaför malzemeleri, güzellik salonu sarf malzemeleri ya da kuaför sarf tüketim malzemeleri ve berber malzemelerinin toptan ve perakende olarak satışının yapıldığı bir kuaför kozmetik ürünleri satış yeridir.

Bünyesinde yer alan geniş kuaför ürünleri yelpazesinde, en genel ifade ile bay bayan kuaför mobilyaları ki bunları bir miktar açacak olursak, kuaför çalışma tezgahları, bayan kuaför koltukları, yıkama setleri, oturma grupları, erkek kuaför tezgahları, berber koltukları, oturma grupları ile hem bayan kuaförleri hem erkek kuaförleri hem de berberler için tüm ihtiyaç duyulan kuaför sarf malzemeleri ile demirbaş malzemeleri bulunmaktadır.
Levent Kozmetik, bu geniş çaplı ürün yelpazesinde bulunan tüm Demirbaş malzemelerin satış sonrası montaj ve bakım hizmetini, ihtiyaç duyulan yedek parçaları temin ve tedarik etmektedir.

Kuaför sarf malzemeleri kategorisinde yer alan, fön makinesi, makas çeşitleri, maşa tost makinaları çeşitleri, saç boyası çeşitleri, oryal çeşitleri, saç bakım ürünleri, şekillendirici gruplar ve diğer kategoride yer alan ağda cihazları ve ağda, steril makinası, lup cihazı, cilt bakım cihazları, ağda yatakları, manikür pedikür setleri, hijyenik kullan at ürünler mevcuttur.
 
 
deneme

deneme
 

İvedik Caddesi No : 154/A Yenimahalle - ANKARA

Telefon : +90 312 315 23 01
Faks : +90 312 315 53 09

www.kuaformalzemelerisatis.com - satis@kuaformalzemeleriankara.com

 
İnternet Reklamcılığı, Anahtar Kelime Reklamcılığı ve  Google Reklamları konusunda Türkiye'nin bir Numaralı Firması
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2009 - Soner Erdeviren
Her türlü soru ve destek için : ne@nerededir.com